Türkçe English Deutsch
Kalite Politikamız
KALİTE POLİTİKAMIZ ;
  • Süreçlerimizin her aşamasında kalite yönetimi odaklı,

 

  • İnsan kaynağımıza daima önem veren,

 

  • Kurumsal bağlılığı ve toplumsal misyonumuzu bir bütün olarak değerlendiren ve destekleyen,

 

  • İş ahlakı ilkelerine her zaman bağlı çağdaş bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdürmektir.
 
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, ulusal ve uluslar arası normlara uygun ve güvenilir ürünlerin en düşük maliyetler ile zamanında teslim edilmesidir.
 
Gün Yapı,  projelerinin ve taahhütlerinin her aşamasında optimum kalite standartlarını muhafaza edebilmek için dikkatle izlenmesini sağlamak üzere bir Kalite Kontrol Planı geliştirmiştir.
 
Gün Yapı, personelinin profesyonel gelişimini teşvik eder ve kapsamlı şirket içi ve şirket dışı eğitim sağlar.
 
Müstesna bir müşteri memnuniyeti sağlamak, sunduğumuz hizmetlerin sürekli olarak yeniden değerlendirilmesinin yanı sıra üretim yeteneklerimizin de sürekli geliştirilmesini gerektirmektedir.
 
Uzun vadeli başarımız büyük ölçüde müşterilerimiz tarafından istenileni hemen belirleyebilme ve operasyonlarımızın tüm yönlerinde üstün sonuçlar elde etmemizi temin edecek etkin stratejileri uygulama yeteneğimize bağlanabilir.
 
İş Güvenliği
Çalışanların güvenli ve sağlıklı ortamlarda çalışmasını sağlamak, İlgili yasal şartlara uymak, Faaliyetler sırasında iş güvenliğini ve işçi sağlığını tehdit eden unsurları değerlendirmek, Oluşan tehditleri ortadan kaldırmak, iyileştirmelerin sürekliliğini sağlamak,
 
Çevre Politikası
Doğal kanakları verimli kullanmak, çevreye saygıyı ve korumayı görev bilmek, Bu değerleri gelecek nesillerce de yaşanmasına öncülük etmek, Sektörel faaliyetlerden kaynaklanan çevre etkilerini tespit etmek ve bunları en doğru şekilde yönetmek, Ulusal ve Uluslarası kanun, yönetmelik ve mevzuatlara uymak,
OfoSoft
Telif Hakkı 2016-2017 Gün-Yapı İnşaat'a Aittir.
Online : 1 | Bügün : 3 | Toplam : 51692