Türkçe English Deutsch
Hakkımızda

MAKİNA İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş

 

GÜN YAPI ; 2011 yılından itibaren,muhtelif çelik konstrüksiyon, baraj daimi teçhizatları, yüksek kapasiteli gezer köprü ve portal vinçler, konveyörler ve ağır makina ekipmanların imalatı ve montajı, endüstriyel tesislerin kurulumu, revizyonu ve mühendislik hizmetleri, Endüstriyel tesislerin Buhar, Kondens, Kızgın Yağ, Su ve Hava Hatları Montajı, Doğalgaz ve Petrol Boru hatları, HES Kapak, Izgara ve Cebri Boru İmalatı ve Montajı konularında faaliyet göstermektedir.

Ülke ekonomisinin gelişiminde önemli yere sahip olan enerji santralleri, endüstriyel tesisler  ve boru hatları inşasında uzmanlaşan GÜN YAPI; Çelik konstrüksiyon imalatı, Güvenlikli iskele imalatı vs. imalat sektörünüde faaliyet alanına katmıştır. HES 'lerin büyük ebatlı kelebek, konik ve sürgülü vanaların tasarımına ve imalatınada başlamış olan GÜN YAPI, sahip olduğu bilgi birikimini  uluslararası projelerde ve işbirliklerinde ortaklarıyla paylaşmaya hazırdır.

GÜN YAPI kurulduğu günden bugüne kadar kaydettiği  ilerleme, sistemli çalışan profesyonellerin, kalite ve teknik emniyet kriterlerine olan bağlılığı ile mümkün olmuş, geleceğimiz bu sağlam temeller üzerine kurulmuştur.

GÜN YAPI, hizmet verdiği büyük projelerde, dizayn safhasından başlayan ve devreye alınmaya kadar süren aşamalarda hizmet vererek, konusunda uzman bir kuruluş haline gelmiştir.

GÜN YAPI; yaptığı atılımlarda kalite standartlarının her aşama ve kademede sürekli geliştirilmesi için, yeterli insan ve malzeme kaynaklarını sağlamayı temel görev saymaktadır.

 

Çelik Binalar   Radyal Kapaklar, Sürgülü Kapaklar, Kayar Kapaklar
Çelik Köprüler Kaldrma Tertibatları
Çelik Tanklar, Bunkerler, Siklonlar, Silolar Cebri Borular, Branşmanlar
Gezerköprü Vinçleri, Portal Vinçler, Özel Vinçler Izgaralar
Doğalgaz, Petrol ve İçme suyu Boru Hatları Kelebek Vanalar, Sürgülü Vanalar, Konik Vanalar
Baca Gazı Arıtma (FGD) Güvenlikli İskele
Konveyörler Endüstriyel Tesislerin Revizyonları
Endüstriyel Tesislerin; Buhar, Kondens, Kızgın Yağ, Su ve Hava Hatları  Gaz Kanalları

 

OfoSoft
Telif Hakkı 2016-2017 Gün-Yapı İnşaat'a Aittir.
Online : 1 | Bügün : 3 | Toplam : 51680